Kolejne kolejki za nami...

• autor: Zorza_Kowala, 2015-08-27 11:18

Zorza Kowala w drugiej i trzeciej kolejce Klasy A, podejmowała kolejno na własnym boisku Powałę Taczów oraz w wyjazdowym spotkaniu Oronkę Orońsko. Niestety oba mecze zakończyły się dla nas niekorzystnymi wynikami. Pierwszy mecz mimo dobrej gry, dał zwycięstwo rywalom. Wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie po rzucie karnym, pewnie wykonanym przez Artura Szymanka, jednak później strzelali już tylko goście. Mimo walki w drugiej połowie, wynik 2 : 1 dla Powały utrzymał się się już do końca spotkania.

Mecz w Orońsku miał być o wiele cięższym sprawdzianem i tak też było. Zwycięstwo Oronki nie pozostawiło złudzeń naszej drużynie, wynik 4 : 0 mówi sam za siebie. Wymiar kary jednak mógł być mniejszy, gdyby nie błędy naszych zawodników. Spadkowicz z okręgówki nie dał nam szans na wyrównaną grę, choć wszystko mogłoby potoczyć się inaczej gdybyśmy to my wyszli na prowadzenie, kiedy to po rzucie rożnym Dawid Żebrowski minimalnie chybił strzałem głową.

Podsumowując, Zorza w pierwszym spotkaniu mogła pokusić się o zwycięstwo, jednak zabrakło postawienia kropki nad i. Drugie spotkanie nie pozostawiło nam jednak złudzeń, ponieważ Oronka wygrała zasłużenie. To dopiero trzy kolejki, więc trzeba walczyć dalej i zdobywać punkty. W najbliższą niedzielę Zorza na własnym boisku podejmuje lidera, Centrum Radom. Początek spotkania o godzinie 16.00. ZAPRASZAMY!!!