statystyki szczegółowe

Aktualności

Zorza przegrała z Centrum Radom

• autor: Zorza_Kowala, 2015-05-25 22:03

W sobotnie popołudnie piłkarze Zorzy przystępowali do meczu z Centrum Radom. Po dwóch kolejnych wygranych spotkaniach również w tym mieli zamiar zdobyć kolejne 3 punkty. Niestety przy takiej nieskuteczności pod bramką rywali jaką zaprezentowali Nasi zawodnicy w pierwszej połowie ciężko myśleć o korzystnym rezultacie.

Od początku spotkania to piłkarze Zorzy dyktowali warunki na boisku jednak swoich okazji nie wykorzystali m.in. Bartłomiej Rogowski, Mateusz Witaszek, Hubert Marzec czy Filip Michaluk. Gospodarze stworzyli sobie tylko jedną sytuację i to wystarczyło by schodzili na przerwę prowadząc 1:0.

Druga część spotkania była bardziej wyrównana, ale z upływającym czasem zawodnicy Zorzy zaczęli wychodzić większą ilością zawodników do przodu próbując odrobić stratę jednocześnie narażając się na kontrataki graczy z Radomia. Niestety bramka wyrównująca nie padła a na domiar złego piłkarze Centrum dwukrotnie skarcili Zorzę. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Centrum Radom - ZORZA KOWALA 3:0 (1:0)